Strona www | Social media | Pozycjonowanie

Nasze projekty – Julianówka

Szczegóły projektu

Zakres działań

Strona WWW
Pozycjonowanie
Social media


Branża

Agroturystyka


Link do strony


Interesują Cię podobne działania? Sprawdź

Informacje o Julianówce

Julianówka to piękny obiekt turystyki wiejskiej dla osób, które kochają zapach lasu, zwierzęta oraz mazowiecką tradycję. Jest to idealne miejsce do spędzenia czasu z dala od zgiełku miasta. Dzięki szerokiej gamie warsztatów oraz zajęć jest to świetne miejsce do odwiedzin przez dzieci oraz całe rodziny. Stara strona internetowa była już nieco zaniedbana oraz nie działał poprawnie, dlatego też nasze działania rozpoczęliśmy właśnie od tego aspektu. Z Julianówką działamy partnersko, razem budując nowy wymiar ich marketingu.

Julianówka - home
Menu główne strony
Julianówka - widok na rózne urzadzenia
Wygląd strony na różnych typach urządzeń
Cechy które wyróżniają markę - Julianówka
Cechy które wyróżniają markę

Jakie problemy i wyzwania się pojawiły?

W okolicach Warszawy jest sporo miejsc oferujących wypoczynek na łonie natury oraz doświadczenia turystyki wiejskiej. Budując stronę www stanęliśmy przed wyzwaniem zaprojektowania jej w sposób jednocześnie wyróżniający się jak i niewyróżniający się – chodzi o to, aby strona odznaczała się na tle innych z tej branży, natomiast przy zachowaniu swojskości, kolorystyki i elementów związanych z naturą.

 • Duża konkurencja na lokalnym rynku
 • Potrzeba połączenia dużej ilości informacji z jednocześnie prostą w odbiorze stroną
 • Wyróżnienie się na rynku przy jednoczesnym zachowaniu skojarzeń z naturą
 • Odpowiednia synergia pomiędzy rożnymi kanałami działań – stroną internetową oraz różnymi social mediami
Formularz kontaktowy oraz dane

Jaki cele chcieliśmy osiągnąć?

Naszym głównym celem było przygotowanie strony internetowej, która będzie prosta w odbiorze, dostarczy komplet informacji oraz będzie się wyróżniać na tle konkurencji, jednocześnie zachowując swój swojski klimat.

 • Dobór kolorystyki, czcionek, tła i całej identyfikacji wizualnej w taki sposób, aby wyróżniały stronę zachowując jej swojski klimat
 • Ułatwienie potencjalnym gościom nawigowania po stronie i łatwy dostęp do kontaktu z każdego miejsca strony
 • Strona przygotowania w oparciu o prosty CMS oraz przygotowanie dokładniej instrukcji jak nią zarządzać, dla osób nietechnicznych
 • Rozbudowane elementy takie jak „menu” czy „cennik” które dostarczą komplet informacji będą jednocześnie prostymi i przejrzystymi
Julianówka - pakiety
Informacja o pakietach

Jakie rozwiązanie zaproponowaliśmy?

Warsztat zerowy i badania

W pierwszym etapie skupiliśmy się na dogłębnej analizie konkurencji, rynku oraz potrzeb klienta. Następnie zorganizowaliśmy warsztaty, podczas których wspólnie z klientem omówiliśmy jego wizję marki oraz przedstawiliśmy nasze propozycje i plan działania.

Wstępny projekt strony

Na podstawie wcześniej zebranych informacji przygotowaliśmy wstępny projekt designu strony. Po jego omówieniu wdrożyliśmy odpowiednie poprawki. W tym przypadku postawiliśmy na dużo błękitu, który kojarzy się z niebem i świetnie współgra z wieloma zielonymi grafikami dostarczonymi przez klienta. Na stronie poza tekstem w zasadzie nie występują czarne elementy – chcieliśmy uzyskać swojski, przyjazny klimat stąd mocne postawienie na biel. Wybraliśmy także wyróżniającą się czcionkę, która posiada obłe zakończenia (zamiast ostrych) dzięki czemu również budzi odpowiednie skojarzenia.

Przygotowanie strony internetowej

Po akceptacji wstępnego projektu przeszliśmy do pełnej budowy strony. Naszym celem było zachowanie spójności na wszystkich podstronach projektu. Bardzo ważnym elementem, który zawsze jest naszym priorytetem była responsywność strony. Duża część serwisu została przygotowania specjalnie pod smartphony.

Promocja w Social mediach

Po wdrożeniu strony www rozpoczęliśmy działania w social mediach. W tym przypadku działamy z Julianówką na partnerskich zasadach – my zajmujemy się tworzeniem tej „sprzedażowej” części contentu, natomiast oni tworzą tę lifestylową. Prowadzimy zarówno Facebooka jak i TikToka.

Pozycjonowanie

Po zakończeniu działań przy stronie rozpoczęliśmy jej pozycjonowanie. Jako, że strona już na etapie projektowania była w pełni przygotowana pod SEO nie mieliśmy dużo pracy jeżeli chodzi o jej techniczne aspekty. W tym przypadku audyt SEO skupiał się na potencjalnych frazach kluczowych, analizie konkurencji oraz rynku i zaplanowaniu dalszej strategii działania. Mocno skupiamy się również na działaniach związanych z Wizytówką Google, która przy takich lokalnych działalnościach jest szalenie istotna.

Julianówka - domki
Oferta domków w Julianówce

Jakie efekty udało się osiągnąć?

Udało się zachować balans pomiędzy stroną wyróżniającą się, a tą swojską i wpisaną w odpowiednie ramy. Dzięki dalszym działaniom zarówno przy strony, w internecie, w Google oraz w social mediach możemy znacznie lepiej wypromować Julianówkę, niż podejmując się jedynie wąskiego segmentu działań.

 • Strona internetowa, która z dowolnego miejsca pozwala w prosty i szybki sposób skontaktować się z Julianówką
 • Strona internetowa zachowana w swojskim klimacie, która jednocześnie wyróżnia się na tle konkurencji
 • Social media już nie tylko nakierunkowane na posty lifestylowe, ale także na te sprzedażowe
 • Wzrost pozycji strony w Google, a co za tym idzie potencjalne zwiększenie liczby chętnych na przyjazd gości

Interesują Cię podobne działania? Sprawdź

Chcesz sprawdzić, jak możemy Ci pomóc?
Wypełnij formularz

Wyślij

Możesz też skontaktować się bezpośrednio z nami