Nasze usługi

Czy jesteś gotowy rozpocząć działania nad poprawą Twojego wizerunku w sieci?

1

Wstępna konsultacja

Wstępnie przeanalizujemy jak obecnie wygląda Twoja sytuacja i jakie masz oczekiwania. Sprawdzimy również, czy nasza usługa jest dla Ciebie odpowiednia.

2

Propozycja działań

Na bazie zgromadzonych informacji przygotujemy dla Ciebie propozycję działań oraz wstępny plan marketingowy

3

Dostosowanie oferty

Dostosujemy ofertę zgodnie z Twoimi wytycznymi, odpowiemy na wszelkie pytania oraz doślemy potrzebne materiały.

4

Twoja decyzja

Z naszej strony to już wszystko. Masz już wszystkie informację i musisz podjąć dobrą decyzję.

Masz dodatkowe pytania? Zapoznaj się z naszym FAQ

Jako niewielka agencja możemy w pełni skupić się na każdym kliencie. Nasze nieszablonowe pomysły, zaangażowanie oraz wiedza i umiejętności pozwolą Ci wybić się w internecie ponad przeciętność.

Jesteśmy transparentni i mamy proste zasady. Nasi klienci pozostają z nami ze względu na efekty, a nie podpisane umowy. Dlatego zawsze proponujemy umowę na czas nieokreślony oraz miesięczny okres wypowiedzenia.

Staramy się zawsze dopasować budżet do Twoich możliwości. Dodatkowo do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny oraz elastyczny. Chcesz bezpłatnie dowiedzieć się jak możemy Ci pomóc? Po prostu się z nami skontaktuj -> wysłuchamy, doradzimy oraz sprawdzimy co możemy Ci zaproponować.

Pamiętaj, że strona ma być wizytówką firmy. To ona świadczy o jakości usług czy produktów które oferujesz. Czy strona przygotowana przez kreator, identyczna jak tysiące innych może dobrze świadczyć o firmie? Zdecydowanie nie.

Odpowiedź jest bardzo prosta – oczywiście, że tak. Jeżeli chcesz być widoczny w internecie, oraz zwiększać ilość klientów trafiających na Twoją stronę, to pozycjonowanie jest bardzo ważnym czynnikiem, który może Ci w tym pomóc. W zasadzie jest to najważniejszy element – sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej.

Lepsze jest to, co będzie najlepsze dla Twojej firmy. Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi – jest wiele czynników, które mają wpływ na to co będzie dla Ciebie lepsze -> branża, kondycja firmy, budżet, oczekiwane efekty itp. Chcesz sprawdzić która usługa będzie lepsza dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci w tym pomożemy.

Kilka faktów na początek –
Facebook: 18 milionów użytkowników w Polsce
Instagram: 10 milionów użytkowników w Polsce
Tik-Tok: 13 milionów użytkowników w Polsce
LinkedIn: 5 milionów użytkowników w Polsce
A więc tak, Twoi klienci na pewno korzystają z social mediów.

W myśl zasady „lepiej robić cokolwiek, niż nie robić nic” warto podjąć jakiekolwiek działania, nawet jeżeli dysponujesz niewielkim budżetem. Oczywiście w takim wypadku należy dobrać odpowiednie metody, które pomogą zrealizować zakładane cele, oraz specjalistów, którzy poprowadzą nieco tańszy, ale bardziej kreatywny marketing.

Zbuduj widoczność w sieci

Potrzebujesz nowej strony internetowej? A może już masz świetną stronę, ale potrzebujesz innych działań marketingowych?

Umów się na bezpłatną konsultację. Porozmawiamy o Twojej obecnej sytuacji oraz sprawdzimy czy możemy Ci pomóc.

Napisz do nas