Tworzenie stron internetowych

Projektujemy i wdrażamy nowoczesne strony internetowe, landig page’e oraz sklepy internetowe. Nasze projekty uwzględniają nowoczesny UX design, SEO oraz responsywność i intuicyjność stron.

Stwórz z nami nowoczesną stronę internetową i wejdź do świata współczesnego internetu.


Dowiedz się więcej

grafika tworzenie stron

Dlaczego potrzebuję stronę internetową?

W dzisiejszych czasach, posiadanie własnej strony internetowej jest nie tylko opcją, ale wręcz koniecznością dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości czy branży. Internet stał się głównym źródłem informacji dla milionów ludzi na całym świecie, a to sprawia, że posiadanie witryny online ma kluczowe znaczenie dla powodzenia działalności.

Przecież są darmowe kreatory stron

Tak, oczywiście można stworzyć stronę samemu przy użyciu darmowych kreatorów. Natomiast trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy na pewno warto?

Takie strony są najczęściej takie same jak tysiące innych, oraz ciężko je dostosować pod nasze indywidualne potrzeby. Strona ma być wizytówką firmy, przyciągnąć wzrok i zachęcić do skorzystania z usług / zakupu produktów. Czy da się to osiągnąć jeżeli strona się nie wyróżnia i zlewa się z innymi wyglądającymi tak samo? Zdecydowanie nie. Ponadto takie strony są trudniejsze w pozycjonowaniu, brakuje im także możliwości dostosowania UX pod nasze indywidualne potrzeby, oraz wymagania naszych klientów.

Jest także jeszcze jedna ważna kwestia – czas. Aby przygotować stronę, nawet używając kreatora stron, musimy poświęcić nasz, lub naszego pracownika czas. Jeżeli ktoś się na tym nie zna musi poświęcić bardzo dużo czasu, aby przygotować sensowną stroną, a efekty i tak będą dalekie od oczekiwanych.

Nie mam budżetu na nową stronę

Aby przygotować profesjonalną stronę internetową wcale nie potrzeba dysponować ogromnym budżetem. W naszej agencji staramy się dostosować projekt nie tylko pod wymagania, ale także pod budżet klienta. Zdecydowanie lepiej jest posiadać nowoczesną i wyróżniającą się, ale prostą stronę internetową, z możliwością późniejszej rozbudowy, niż od początku budować swoją markę w internecie poprzez słabą i nieciekawą stronę.

Nasze projekty zaczynają się już od 690 zł netto.

Zbuduj z nami swoją nową stronę internetową

Chcesz postawić na nowoczesne kanały sprzedaży? Szukasz agencji która wdroży nie tylko efektowną, ale także efektywną stronę?
Napisz do nas

Jak wygląda u nas proces tworzenia strony internetowej?

1

Warsztat zerowy

Działania rozpoczynamy od przeprowadzania warsztatu zerowego. Ustalamy na nim Twoje potrzeby i cele jakie strona ma osiągnąć. Analizujemy wartości firmy, jej problemy oraz wyróżniki. Zapoznajemy się także z Twoją ofertą, konkurencją oraz preferencjami dotyczącymi strony.

warsztat zerowy simplyweb

2

Przygotowanie makiety strony

Analizujemy dostarczone podczas warsztatu zerowego informacje, a następnie na ich podstawie przygotowujemy makietę Twojej nowej strony. Cały czas pozostajemy z Tobą w kontakcie, oraz wprowadzamy odpowiednie poprawki.

makieta strony

3

Design strony

Na tym etapie przygotowujemy UX strony. Na podstawie informacji z warsztatu zerowego, Twojego brandingu oraz własnych doświadczeń przygotowujemy kompletny design strony. Oczywiście cały czas pozostając w kontakcie oraz biorąc pod uwagę Twoje wskazówki.

design strony

4

Budowa i wdrożenie strony

Na podstawie przygotowanych materiałów z wcześniejszych etapów tworzymy gotową stronę internetową. Dbamy przy tym o jej responsywność oraz wytyczne SEO. Stronę budujemy w oparciu o cms wordpress, aby klient mógł nią samodzielnie zarządzać po zakończeniu projektu.

budowa i wdrożenie strony

Zbuduj z nami swoją nową stronę internetową

Chcesz postawić na nowoczesne kanały sprzedaży? Szukasz agencji która wdroży nie tylko efektowną, ale także efektywną stronę?
Napisz do nas